Hlavní stránka / Aktuality

O pohár starosty  města Fr.Lázně - OVOV

Ve Františkových Lázních se opět nenudili! Již počtvrté pan starosta Jan Kuchař spolu s paní učitelkou Monikou Křesťanovou pořádali
 halový pětiboj.Dne 30.1. 2017 pozvali do sportovní haly ZŠ Františkovy Lázně sportovce, dívky i chlapce, ve věku od 10 do 16 let. Pohár
starosty města Františkovy Lázně – OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů) se snažilo získat 277 závodníků z 12 základních škol Karlovarského kraje. A byla to jízda!

Lenko, gratulujeme!

V minulých dnech nám udělala velkou radost Lenka Jadrná z V.B, když z Itálie z MS v karate přivezla nádhernou stříbrnou medaili! Lenko, gratulujeme! Jen tak dál! A kdo Lenku nezná, pro ty přidáváme několik momentek z přijetí u paní ředitelky, která Lence předala zaslouženou odměnu. :)

Mikuláš

5.12.2017 - I letos k nám zavítal Mikuláš s anděly a čerty. Naštěstí jsme zůstali kompletní, čerti nikoho neodnesli :)
 Jak je vidět, máme tu samé hodné žáky a učitele.

Vánoční dílničky

Dne 4.12.2017 odpoledne jsme se v rámci preventivního projektu sešli v aule školy, abychom si zkusili ve vánočních
 dílničkách vyrobit skládaného Mikuláše,krabičku, lucerničku, korálkového andílka a nazdobit perníčky.
Letos mezi nás přišlo více než sedmdesát žáků i s rodiči.
K dobré náladě přispělo i drobné občerstvení, o které se postaraly paní kuchařky ze ŠJ. Moc jsme si vyrábění užili...
Tak za rok zase!

Den bezpečnosti.

V pátek 18.11.2016 jsme pro žáky připravili Den bezpečnosti. Žáci procházeli několika stanovišti, seznamovali se s první pomocí, resuscitací, nahlédli do sanity, aby se seznámili s jejím vybavením, besedovali s hasiči, vyzkoušeli si jejich výstroj, dozvěděli se spoustu nových věcí o požárech a jejich likvidaci, také si poslechli přednášku s krátkými filmy o bezpečnosti na železnici. Během dne se seznámili s velitelem Městské police Františkovy Lázně, panem Adlerem, nacvičili si prakticky evakuaci, vyplňovali dopravní testy, interaktivně se seznamovali s vybavením cyklisty, zásadami bezpečnosti pro chodce a učili se dopravní značky. To vše nenásilnou a zábavnou formou. A jak to děti bavilo, posuďte z několika momentek.

Poděkování patří celému pedagogickému sboru, dále hostům,  zástupcům Střední zdravotnické školy Cheb, pí Truhlářové, učitelce odborného výcviku, třem studentům této školy, panu Černému z rychlé záchranné služby Cheb, panu Adlerovi, veliteli MěP FL, panu Štědrému z inspektorátu železnic a panu Maierovi z Esta Cheb, díky nimž se tematický Den bezpečnosti opravdu vydařil .

Děkujeme.