Hlavní stránka / Prevence / Tandem rodič-učitel

Výlet -Štekrův mlýn

Je pátek 9.10.2015. Počasí se celý den příliš nesnaží. Právě na dnes si škola v rámci preventivního projektu Mám(e) na to! naplánovala výlet s rodiči a žáky na oblíbený Štekrův mlýn. Majitelé nám vždy vyjdou vstříc. Paní Daniela a Miroslava Čapková i celý personál se o nás pokaždé vzorně postarají; dovolí dětem svézt se na koních, prohlédnout si stáje. Každý rok nám také připraví skvělé občerstvení – zajistí vuřtíky, pečivo, nápoje, sladkosti pro děti...a to vše zdarma! Po loňské slabší návštěvě jsme letos akci naplánovali s předstihem a vyplatilo se. Sešlo se nás na sedmdesát. Přišli nejen rodiče a děti, ale také tety, babičky...A nakonec se umoudřilo i počasí. Došli jsme na mlýn a tam si to opravdu užili. Kdo chtěl, šel si prohlédnout stáje a povozit se, jiní si zase u plápolajícího ohně opekli špekáček, popovídali... Jen škoda, že po páté už se zase zatáhlo a déšť nás kolem šesté vyhnal domů. Každý odcházel nejen s účastnickým listem, ale také s dobrou náladou z příjemně stráveného podzimního odpoledne. Děkujeme všem rodičům, žákům i učitelům, kteří přišli a přispěli ke zdaru celé akce. Nemalý dík však patří rovněž majitelům Štekrova mlýna. Děkujeme!